POZNAJ GEOGLOBE!

Spółka Geo Globe Polska specjalizuje się w obróbce tworzyw sztucznych.

Nasze podejście to dbanie o innych – klientów, pracowników, ale także środowisko, czyli wspólną dobrą przyszłość, w myśl hasła:
„Good today, better tomorrow”.

Firma z kapitałem polskim obecna jest na rynku od ponad 30 lat. Nie jesteśmy korporacją, a firmą wyrosłą na wartościach rodzinnych. Przez kilka dekad nabyliśmy doświadczenia i wiedzy, którą z chęcią wykorzystujemy do projektów innowacyjnych.

Zawsze staramy się być o krok przed innymi, przy czym dotrzymujemy kroku klientom, prowadząc doradczo przez wieloetapowe projekty. Od pomysłu przez projekt po realizację i dostawę. Inżynieria odwrotna też nie jest nam obca.

Podchodzimy poważnie do przetwarzania tworzyw sztucznych, nic u nas się nie marnuje, co ma pozytywny wpływ na ekonomię i ekologię realizowanych projektów.

geoglobe

ZARZĄD FIRMY

Jesteśmy firmą rodzinną, zarządzaną przez dwa pokolenia właścicieli.
123

DOBROCHNA KOCHAŃSKA

Właściciel, Prezes Zarządu

ZBIGNIEW KRUK

Właściciel, Prokurent

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI GEOGLOBE

Nasza specjalizacja skupia się na 3 gałęziach:

Termoformowaniu próżniowym elementów z tworzyw sztucznych

Produkcji geosiatki GeoMaxx ®​

Recyklingu tworzyw sztucznych​

POZNAJ NAS!

Przekonaj się, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, który współpracuje i dba o proces na każdym jego etapie. Liczby powiedzą o nas więcej niż słowa.

Jak to wygląda w praktyce?

✔ doradzamy przy wyborze materiałów surowcowych (rodzajów tworzyw sztucznych),
✔ projektujemy narzędzia i sami je wytwarzamy na potrzeby projektów,
✔ produkujemy elementy (mamy zespół projektowy i uniwersalne programy),
✔ pracujemy z dbałością o każdy detal (posiadamy ramię pomiarowe),
✔ łączymy elementy, części (świadczymy tzw. assembling elementów).

EKSPORTUJEMY GLOBALNIE

Nasza fabryka działa w Mikołowie (Śląsk) z powodzeniem realizując projekty dla klientów w ponad 25 krajach świata.

Wierzymy w najwyższe standardy, które nie mają granic. Oferujemy dokładność i rzetelność elementów termoformowanych, a także skuteczność i elastyczność geosiatki komórkowej GeoMaxx ®.

Mamy własne laboratorium pomiarowe, kontrolę jakości, zespół projektantów, a także doradców klienta. Nie tylko wytwarzamy, przede wszystkim dbamy, aby powstały u nas element z tworzywa idealnie wpasował się w cały projekt klienta. Rozumiemy biznes i swój wkład w łańcuch dostaw. Posiadamy własną linię do recyklingu, które odzyskuje elementy tworzyw produkując płyty techniczne.

Pracując z nami wpływasz na zmniejszanie śladu węglowego, ekologia była w centrum naszego zainteresowania już dekadę temu.

Tyle osób liczy zespół GEO GLOBE POLSKA, w skład którego wchodzą m.in. własny dział konstruktorów, laboratorium i kontrola jakości.​
0
Tyle lat jesteśmy na rynku, zlokalizowani na Śląsku, gdzie znajduje się nasza siedziba i park maszynowy.​
0
Do tylu krajów eksportujemy nasze gotowe produkty - elementy z tworzyw, geosiatkę komórkową. Działamy globalnie.​
0
Na tylu hektarach terenu rozciąga się nasz park produkcyjny, który liczy kilkanaście specjalistycznych maszyn.​
0
mapa

NASZE WARTOŚCI

Pragniemy aby wyróżniały nas wysokie standardy, które będą potwierdzały hasło: dobrze dziś, lepsze jutro. 
Nie tylko ważne jest dla nas co robimy, ale też jak, skupiamy się codziennym działaniem na potwierdzaniu 4 wartości:

Jakość w każdym calu

Skupieni na dokładności

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Nie marnujemy i dbamy o innych

Budujemy relacje

Dialog, doradztwo to dla nas priorytet

Nie znamy granic

Rozwijamy projekty międzynarodowe

JAK PODCHODZIMY DO PRODUKCJI

wszechstronnie

Wszechstronnie

Tworzymy, doradzając przez cały proces, w zakresie konstrukcji, wyboru tworzywa.

Precyzyjnie

Dbamy o detale, to szczegóły są ważne, aby projekt pokrył się z realizacją. Na to pracuje kilka działów.

Ekologicznie

Nie zostawiamy śladów po sobie. Tworzywa recyklingujemy. To dla nas dobre dziś i lepsze jutro.

Czy wiesz że... ?

Podczas procesów produkcji nic nie marnujemy, wykorzystujemy powtórnie tworzywa sztuczne. Nie generujemy odpadów. To działanie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne, Jesteśmy świadomi wpływu na środowisko, odpowiedzialności pokoleniowej i w związku z tym nasz ślad węglowy jest znikomy. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który rozwija innowacyjne procesy.

WSZYSTKO NA MIARĘ

Postawiliśmy sobie za cel, aby oferować rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Cechuje nas szybka i sprawna sprzedaż, poprzez indywidualne podejście do każdego klienta. Utrzymujemy także dbałość o najwyższe standardy jakości, dzięki własnemu laboratorium oraz działaniu w oparciu o światowe standardy, w czym od 2005 roku wspiera nas utrzymywana certyfikacja wg norm ISO 9001 oraz ISO 14001. Klienci bardzo doceniają wysoki poziom naszych usług i produktów.

PARK MASZYNOWY

Posiadamy m.in. kilkanaście maszyn do termoformowania próżniowego (w tym jedną z najnowocześniejszych termoformierek – typu Twin Sheet) oraz centra obróbcze, sterowane numerycznie. Wewnątrzzakładowa produkcja form in obróbka mechaniczna gotowych elementów na obrabiarkach CNC uniezależnia nas od poddostawców. Własna linia do recyklingu pozwala nam pozyskiwać surowiec, z którego – w drodze ekstruzji – sami produkujemy płyty ABS oraz HDPE na niektóre potrzeby naszych klientów, a także ofertujemy na sprzedaż przemiał.

PRODUKTY WŁASNE

Oprócz dostarczania dedykowanych rozwiązań, posiadamy również paletę produktów własnych. Są to m.in. GEOSIATKA KOMÓRKOWA (geosyntetyk do umacniania podłoży, stabilizacji gruntów), PŁOTKI OCHRONNO-NAPROWADZAJĄCE (ogrodzenia – bariery ochronne dla herpetofauny, pomagające chronić małe zwierzęta przy drogach), POJEMNIKI TRÓJPAK (system opakowań zwrotnych na potrzeby logistyki), POJEMNIKI EKO-LAMP (ekologiczne kontenery do składowania oraz transportu zużytych świetlówek i lamp wysokoprężnych).

ZERO WASTE

Dbałość środowisko naturalne jest dla nas istotna, dlatego odpowiedni park maszynowy, w którego skład wchodzą m.in. młynki do mielenia tworzyw oraz własna linia do recyklingu, pozwala nam przetwarzać odpady z produkowanych detali, które są wtórnie wykorzystywane przez nas lub przez odbiorców zewnętrznych, dzięki czemu działamy w duchu koncepcji „zero waste”.
de_DEGerman
Nach oben scrollen