Preise und Auszeichnungen

30 LAT DZIAŁALNOŚCI

Na przestrzeni blisko 30 lat Geo Globe Polska było niejednokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach.

GAZELE BIZNESU
2019
2006
2005
2004

Prestiżowe wyróżnienie dla najbardziej rozwijających się małych i średnich firm. Organizatorem jest dziennik ekonomiczny Puls Biznesu wspólnie z firmą Coface Poland, która jest odpowiedzialna za wersyfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt.

AUTO EVENT
POLSKIEJ IZBY
MOTORYZACJI
2018

PIM – Polska Izba Motoryzacji – Auto Event 2018 – dyplom uznania z okazji 25-lecia działalności w uznaniu śmiałości wizji i wytrwałości w jej realizowaniu.

INNOWATOR
ŚLĄSKA
2008

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw S.A.rozstrzygnął pierwszą edycję konkursu na najbardziej innowacyjne śląskie przedsiębiorstwo „Innowator Śląska 2008”. Konkurs był organizowany pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Rektora Politechniki Śląskiej. Innowator Śląska skierowany jest do przedsiębiorców, którzy mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu własnych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych, organizacyjnych lub wdrażaniu nowych technologii.
Konkurs ma na celu promocję innowacyjnych przedsiębiorstw z województwa śląskiego, wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie nowych rozwiązań, poprawę wizerunku regionu i jego przedsiębiorców poprzez promocję dobrych przykładów, zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy, czy podejmowania szkoleń w tym zakresie.

LIDERZY
EKSPORTU
2008

Nasza lista otrzymanych wyróżnień wzbogaciła się o kolejne – w czwartek, 20 listopada 2008r. nasza Firma została niezwykle mile uhonorowana podczas Gali Finałowej VI. Ogólnopolskiego Rankingu Liderzy Eksportu. Prezes firmy Geo Globe Polska (Kruk i Fischer) – pan Zbigniew Kruk trzykrotnie występował po odbiór wyróżnień:

  • Wyróżnienie Kapituły w kategorii Dynamika Sprzedaży
  • Wyróżnienie Kapituły w kategorii Dynamika Sprzedaży Etap regionalny – Polska Południowa
  • Wyróżnienie w kategorii Innowacyjność 2008
Patronat honorowy obejmowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Gospodarki.

TERAZ POLSKA

Z wielką radością dzielimy się z Państwem informacją o tym, że nasz produkt, Geosiatka Komórkowa, znalazł się w gronie laureatów XVIII edycji konkursu „Teraz Polska”, otrzymując najwyższe oceny w analizach przeprowadzonych przez ekspertów.

ZŁOTY ORBITAL

Nasza firma wzięła udział w konkursie o Złoty Orbital organizowany przez Rynek Chemiczny, w którym firmy walczyły o statuetkę w kategoriach: wdrożony wyrób lub technologia oraz działalność na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

PTS '2000

WYRÓŻNIENIE III
MIĘDZYNARODOWE TARGI PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH PTS '2000
Wyróżnienie CENTRUM TARGOWEGO W KIELCACH dla firmy Kruk i Fischer Sp. z o.o. Zbigniew Kruk z Katowic za system kontererów do: – składowania – magazynowania – transportu zużytych źródeł światła

PLASTPOL ’99

WYRÓŻNIENIE III
MIĘDZYNARODOWE TARGI PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH PTS '2000
Wyróżnienie CENTRUM TARGOWEGO W KIELCACH dla firmy Kruk i Fischer Sp. z o.o. Zbigniew Kruk z Katowic za pojemnik bezprzegrodowy specjalnej konstrukcji z pokrywą wykonaną z PS/PE przeznaczony do pakowania zużytych świetlówek.
de_DEGerman
Nach oben scrollen