Wiceprezes-Dobrochna-Kochanska-oficjalnym-czlonkiem-Business-Center-Club

Wiceprezes Dobrochna Kochańska oficjalnym Członkiem Business Center Club

Nadanie członkostwa w prestiżowym Business Center Club

Wracamy dziś myślami kilka tygodni wstecz – wciąż w temacie Business Center Club. Podczas uroczystej gali 12.05.2022 r. Wiceprezes Dobrochna Kochańska odebrała ważny dla całego przedsiębiorstwa certyfikat. Od tego dnia zarówno Pani Dobrochna, jak i cała firma stali się Członkami prestiżowego stowarzyszenia.

Dobrochna-Kochańska-Geo-Globe-Polska-podziękowanie-Business-Center-Club

Zaszczyt i zobowiązanie

Geo Globe Polska uzyskała rekomendację ze strony Agnieszki Łapaj – Prezesa Zarządu Grupa Łapaj Sp.z.o.o. Warto podkreślić, że członkostwo jest zarówno wyróżnieniem, jak i zobowiązaniem pełnym wyzwań. Oficjalne przywitanie nastąpiło w Częstochowie w obecności przedstawicieli organizacji. Na uroczystym spotkaniu pojawili się także przedstawiciele starający się o przynależność do Business Center Club

Uhonorowanie działań Geo Globe Polska

Szczególnie doceniona została wszechstronność działań w proekologicznej idei. Warto przypomnieć, że Geo Globe Polska to rodzinne przedsiębiorstwo, które ma swoje początki już w 1991 roku. Specjalnością firmy jest termoformowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Sztandarowy produkt – geosiatka GEOMAXX(R) oraz własna linia do recyklingu również nie przeszły bez echa.

Dobrochna-Kochańska-Geo-Globe-Polska-członkiem-Business-Center-Club

LOŻA MAŁOPOLSKA WITA NOWĄ FIRMĘ CZŁONKOWSKĄ

W mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie BCC pojawiło się podsumowujące przywitanie nowego Członka stowarzyszenia. Loża Małopolska serdecznie przyjęła w swoje progi zarówno Panią Wiceprezes, jak i całe Geo Globe Polska. Wszystkim świeżo przyjętym życzymy owocnej współpracy i wielu sukcesów!

Geo Globe Polska może pochwalić się niemal 30-letnim stażem na rynku. Specjalizowanie się w dziedzinie termoformowania próżniowego pozwoliło firmie zdobyć zaufanie wielu branż. Produkcja jakościowych i estetycznych tworzyw sztucznych znajduje swoje zastosowanie m.in. w dziedzinie przemysłu, transportu, jak i budownictwa i sprzętu medycznego..   

– To ogromna satysfakcja usłyszeć od swoich współpracowników, że znaleźli ciekawą imprezę i chcą na nią jechać jako reprezentacja GeoGlobe. Znać ich z pracy jako rzeczowych specjalistów, a potem zobaczyć ubłoconych, wykończonych, ale szczęśliwych, bo znów sprawdzili się jako zespół, który potrafi odnaleźć się w każdych okolicznościach. – komentuje Mariusz Kopczyński, Dyrektor Handlowy – Świadomość, że w ogóle pojawił się pomysł udziału w Runmageddonie w barwach firmy, inicjatywa stworzenie specjalnych strojów jest dla mnie bardzo budująca, bo to oznacza, że jako firma mamy do zaoferowania coś, z czym nasi pracownicy chcą się identyfikować także w swoim czasie prywatnym.

__
więcej informacji na stronie organizatora:
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-krakow-29-08-2020  

de_DEGerman
Nach oben scrollen