LABORATORIUM

JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Dążymy do tego, aby rozpoznawać i zaspokajać potrzeby firm, które chcą wdrożyć rozwiązania wymagające opracowania i testów.

DOKUMENTACJA I RYSUNEK 3D

Dla naszych klientów tworzymy jednoznaczną dokumentację w oparciu o sprawdzone procedury badawcze, a następnie w czytelny dla nich sposób prezentujemy wyniki naszych badań. Wypracowany model archiwizacji testowanych przez nas rozwiązań pozwala na powrót i weryfikację starszych wdrożeń celem modernizacji czy przebudowania już istniejących rozwiązań. Dokumentacja systemowa, zapisy i obiekty badań są w odpowiedni sposób przechowywane.

APARATURA BADAWCZA I KONTROLA JAKOŚCI

Pracujemy na profesjonalnym, sprawdzonym sprzęcie, który pozwala w jednoznaczny sposób sprawdzić zgodność parametrów z wymaganiami technicznymi zawartymi w dokumentacji technicznej i kartach materiałowych. Praca Działu Kontroli Jakości pozwala nam utrzymywać wysoki poziom wytwarzanych elementów, a nasza skrupulatność w ocenie jakości wyrobów gwarantuje najwyższy poziom produktów.

CERTYFIKATY NORM JAKOŚCI

Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Środowiskiem i Jakością zgodny z normą ISO 9001 i ISO 1401.

 

WARTOŚCI, MISJA, CEL

Naszą nadrzędną wartością są ludzie, ich doświadczenie i zaangażowanie w wykonywanie swojej pracy. Naszą misją jest współtworzenie produktów z naszymi partnerami biznesowymi dla najbardziej wymagających klientów. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, rozwijanie technologii termoformowania próżniowego i nieustanne doskonalenie się.
pl_PLPolish
Scroll to Top