Pracownik Produkcji Operator Maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych 1

Miejsce pracy: Mikołów
Region: woj. Śląskie

Poszukujemy pracowników produkcyjnych do obsługi maszyn.

Opis stanowiska / zakres obowiązków:
  • Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Gotowość do pracy systemie zmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej .
Oferujemy:
  • Interesującą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • 50% dodatek do pracy wykonywanej w godzinach nocnych.
  • Ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków.
  • Umowa o pracę od samego początku.
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Benefity pozapłacowe : dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej.

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny, zdjęcie prosimy przesłać na adres:
sekretariat@geoglobe.pl

*Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geo Globe Polska Sp. Z o.o. Spółka komandytowa. z siedzibą w Mikołowie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Scroll to Top