Geo Globe Polska jako Ambasador Polskiej Gospodarki

Geo Globe Polska otrzymuje prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki

Podczas uroczystej gali 1.06.2022 r. Wiceprezes Dobrochna Kochańska odebrała ważny w dziejach firmy certyfikat. Tym samym Geo Globe Polska oficjalnie stało się Ambasadorem Polskiej Gospodarki. Business Center Club, a więc prestiżowa organizacja zrzeszająca pracodawców postanowiła jednogłośnie. Geo Globe Polska zostało wyróżnione w dziedzinie eksportu.

final-konkursu-ambasador-polskiej-gospodarki-2022-przy-stole-geo-globe-polska

Uroczyste spotkanie

Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w siedzibie Business Center Club. Głównym miejscem spotkań BCC jest natomiast nic innego, jak warszawski Pałac Lubomirskich. W obecności przedstawicieli organizacji oraz pozostałych wyróżnionych, Geo Globe Polska uzyskało szczególne uhonorowanie. Firma stała się bowiem nie tylko cenionym przedsiębiorstwem działającym na terenie kraju, ale i poza jego granicami.

Geo Globe Polska na arenie międzynarodowej

Ambasador Polskiej Gospodarki – co oznacza nadany tytuł? Wątpliwości rozwiewa umieszczony na dyplomie cytat. “Ambasador Polskiej Gospodarki promuje Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspiera dobry wizerunek polskiego przedsiębiorcy, przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polek i Polaków.”

final-konkursu-ambasador-polskiej-gospodarki-2022-c-certyfikatem-geo-globe-polska

Więcej niż jedna branża

Geo Globe Polska może pochwalić się niemal 30-letnim stażem na rynku. Specjalizowanie się w dziedzinie termoformowania próżniowego pozwoliło firmie zdobyć zaufanie wielu branż. Produkcja jakościowych i estetycznych tworzyw sztucznych znajduje swoje zastosowanie m.in. w dziedzinie przemysłu, transportu, jak i budownictwa i sprzętu medycznego.

Geo Globe Polska może pochwalić się niemal 30-letnim stażem na rynku. Specjalizowanie się w dziedzinie termoformowania próżniowego pozwoliło firmie zdobyć zaufanie wielu branż. Produkcja jakościowych i estetycznych tworzyw sztucznych znajduje swoje zastosowanie m.in. w dziedzinie przemysłu, transportu, jak i budownictwa i sprzętu medycznego..   

– To ogromna satysfakcja usłyszeć od swoich współpracowników, że znaleźli ciekawą imprezę i chcą na nią jechać jako reprezentacja GeoGlobe. Znać ich z pracy jako rzeczowych specjalistów, a potem zobaczyć ubłoconych, wykończonych, ale szczęśliwych, bo znów sprawdzili się jako zespół, który potrafi odnaleźć się w każdych okolicznościach. – komentuje Mariusz Kopczyński, Dyrektor Handlowy – Świadomość, że w ogóle pojawił się pomysł udziału w Runmageddonie w barwach firmy, inicjatywa stworzenie specjalnych strojów jest dla mnie bardzo budująca, bo to oznacza, że jako firma mamy do zaoferowania coś, z czym nasi pracownicy chcą się identyfikować także w swoim czasie prywatnym.

__
więcej informacji na stronie organizatora:
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-krakow-29-08-2020  

Scroll to Top